Dámský házenkářský klub SPARTAK Ústí nad Labem

2. liga mladších dorostenek

•  25 . září 2023
První vítězství v nové sezóně

Po dvou úvodních prohrách s pražskými celky Slavie B a Vršovic jsme na domácí palubovce celkem jasně přehrály soupeřky z jižních Čech. Vstup do prvního poločasu byl opatrný, ale díky velmi dobře organizované obraně jsme od 12. minuty prvního poločasu začaly soupeřkám nejen ve skóre utíkat. Poločasové skóre 21:14 dávalo domácímu týmu potřebný klid do druhého poločasu. Druhý poločas začal šesti brankovou šňůrou našeho týmu, obrana soupeřkám nedovolila takřka nic, a tak první gól zaznamenaly soupeřky až v 10. minutě, zápas byl rozhodnutý a na palubovce to bylo znát. Touha dát branku z hráček čišela, malinko ale na úkor kombinace. Útok střídal útok a jen díky mnoha neproměněným šancím na obou stranách, nevypadá konečné skóre jako u jiné míčové hry hrané na koše. Nicméně divákům se z obou stran hraná rychlá házená musela líbit a také za to hráčky na konci utkání aplausem ocenili.