Dámský házenkářský klub SPARTAK Ústí nad Labem

61 SEZÓN PLNÝCH VÍTĚZSTVÍ A EMOCÍ

Vítáme Vás na stránkách dámského házenkářského klubu HK Spartak Ústí nad Labem. Klubu, který byl založen roku 1960 a je součástí TJ Spartak Ústí nad Labem. Historicky jsme výhradně dámským klubem, přičemž naším cílem je nejen sportovní rozvoj dívek od nejútlejšího věku, ale i dodržování kontinuity napříč všemi kategoriemi. Úzce spolupracujeme s nynějším nejúspěšnějším dámským házenkářským klubem DHK Baník MOST - u nejmladších kategorií v podobě tréninkových jednotek RHC, v kategorii dorostenek již na bázi výkonnostní - 1. a 2. dorostenecká liga, mužstvo žen hrající 2. ligu bývá doplňováno o starší dorostenky, které zde sbírají zkušenosti v ženské kategorii.

V našem klubu vyrostly hráčky, které byly a jsou součástí reprezentačních výběrů a to je jen důkazem toho, že naše práce se ubírá správným směrem. Výkonnost našich hráček je pro nás důležitá, protože ukazuje na sportovní, ale i psychickou vyspělost té jednotlivé hráčky a její adaptabilitu v kolektivu.

Vizí našeho klubu a též jeho hlavním cílem je vypěstovat v našich hráčkách lásku k pohybu, ke sportu , k házené a to samozřejmě vše v duchu pravidel Fair-Play. Velmi důležitý je pro nás kolektiv, který tvoříme a na který velmi dbáme jak na trenincích či zápasech, ale i při mimosportovních aktivitách, které jsou součástí klubových aktivit. 

 

O KLUBU

HK SPARTAK ÚSTÍ NAD LABEM

e-mail: info@hkspartak.cz

adresa: KEPLEROVA 800/56, Ústí nad Labem

www: www.hkspartak.cz