Dámský házenkářský klub SPARTAK Ústí nad Labem

Ústecký mináček

Ústecký mináček 

  •  11 . listopad 2021
70 minísků v naší hale

V neděli 7.11.2021 jsme uspořádali přátelský turnaj pro 2 naše nové kategorie - mini a přípravka. Pozvání na turnaj přijaly týmy DHK Baník Most, TJ Slavoj Děčín, Házená Mělník a HSK Tygři Ústí nad Labem.

Systémem každý s každým s minutáží 2 x 10 minut se odehrál celý turnaj ve velmi svižném tempu a naprosto pohodové atmosféře. Celý den bylo k vidění spusta hezkých házenkářských momentů, bojovnost, nasazení a hlavně úsměv na tvářích jak dětí, tak všech dospělých.

Ozdobou turnaje byly naše mladé rozhodčí (dorostenky Spartaku - Adéla Pejšová, Michaela Vicherová a Adéla Eberlová), které se své role zhostily na výbornou a nabraly spoustu cenných zkušenosti. My jim tímto děkujeme za předvedené výkony i jejich přístup.

Na konci turnaje přišlo na řadu slavnostní vyhlášení, a proto, že všichni skončili na prvním místě (během turnaje se nepočítaly výsledky, hrálo se pro radost a zlepšení) bylo samotné vyhlášení o to veselejší. Každý účastník turnaje obdržel medaili, plyšáčka a nějaké sladkosti za odměnu.

Všem týmům děkujeme za účast, jednotlivým hráčům a hráčkám za jejich nasazení a bojovnost, trenérům, rozhodčím a fanouškům za úžasnou atmosféru, která se nám podařila v hale vytvořit. Děkujeme a těšíme se na příště.

Trenérský tým mini a přípravky HK Spartak UL, MaMaKa