Dámský házenkářský klub SPARTAK Ústí nad Labem

Mladší dorostenky mají za sebou 2. kolo

•  19 . září 2022
Ze Slavie body nevezeme.

Ve druhém kole 2. dorostenecké ligy jsme byli hosty DHC Slavia Praha a minimálně první poločas byla na hráčkách znát značná nervozita a zbytečný respekt. V prvním poločase neplnily hráčky pokyny k herním činnostem, které celý týden trénujeme, a tak se skóre. zápasu vyvíjelo rychle v náš neprospěch. Po dvou time outech se hra zlepšila a na výsledkové tabuli to bylo znát. Pak ale přišel přihrávkový kolaps, chyby v obraně a výsledek prvního poločasu 21:11 ve prospěch domácích. Začátek druhého poločasu jsem nezachytily a skóre rychle přibývalo na straně domácího celku, pak jsme ale zlepšeným výkonem hru vyrovnaly, stejně tak jako skóre tohoto dějství (21:20), ale na celkovém výsledku šlo jen o malé vylepšení – konec zápasu 42:31. Velké množství technických chyb, málo přerušení v obraně a skoro žádný tlak v útočné fázi jsou jasným faktorem této prohry. Slavia se prezentovala pěknou, rychlou, tvrdou házenou a zkušeně si šla za vítězstvím.