Dámský házenkářský klub SPARTAK Ústí nad Labem

Minižačky v Ústecké lize

Minižačky v Ústecké lize 

  •  28 . květen 2022
...a jeden malý teambuilding jen tak pro radost.

V sobotu 14.5.2022 se v naší hale konalo další kolo ústecké ligy minižactva 4+1. Pořadatelem bylo tentokrát družstvo HSK Tygři. Díky absenci jednoho družstva, které se předem omluvilo, jsme mohly do tohoto turnaje nasadit hned 2 týmy našich minižaček a vyzkoušet tak i novou sadu dresu.

Družstvo A (modré družstvo) se skládalo převážně z hráček ročníku 2011, doplněné o šikovné 2012.

Družstvo B (růžové družstvo) se pak skládalo převážně z hráček ročníku 2012, doplněné o šikovné 2013 (tedy ještě hračky přípravky).

Náš herní projev hodnotíme opět velmi pozitivně, holky hrály s nadšením a odhodláním sobě vlastním, praly se o každý míč, bojovaly do poslední minuty, krásně bránily, uvolňovaly se do volného prostoru, přihrávaly si a padala spousta hezkých branek. Jsme moc rády za minutáž, kterou holky na tomto turnaji odehrály. Každý zápas nás posouvá zase dál a i zde bylo na holkách vidět obrovské zlepšení.

Po turnaji jsme měly naplánovaný společný teambuilding, který měl být zakončený povzbuzováním našeho "A" týmu žen, které měly odehrát poslední kolo 2.ligy. Bohužel se ale hostující družstvo (Písek) ze zápasu omluvilo a utkání bylo zkontumováno. My jsme si to ale nenechaly zkazit, všechny jsme se na společný den těšily, takže jsme si po turnaji objednaly pizzu, procházkou vyrazily na vyhlídku Františka Málka a za odměnu si daly zmrzku a ledovou tříšť. V parku jsme si zahrály nějaké hry a v podvečer ukončily tento den s dobrým pocitem a úsměvem na tváři, ačkoli nás velmi mrzelo, ze jsme nemohly vidět utkání našich žen (snad příště holky !!!).

Další, a také poslední kolo, ústecké ligy pak odehrajeme v neděli 29.5.2022 v Lounech, my se těšíme a vy nám držte palce.

Mini