foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Vítáme Vás

na

stránkách

HK Spartak

Ústí nad labem

Dalším kolem pokračovala žákovská liga starších žákyň tuto sobotu v Písku. Naše děvčata se utkala s předními družstvy tabulky. Družstvo starších žákyň odjelo do města s tradicí v házené v pozměněné sestavě z důvodu nemoci. Družstvo doplnily 4 šikovné mladší žákyně - Chudinová, Jinková, Pejšová, Vicherová.  Děvčata ve všech utkáních bojovala statečně až do konce co jim síly stačily, ale  na vítězství s předními družstvy to však nestačilo.

Sestava: Macháčková R., Vicherová M., Mrvišová M., Protivová A., Šnýdrová T., Chudinová A., Hoppová B.,Schüllerová V., Pejšová A., Sůrová L., Jinková T.

Výsledky utkání:

DHK Slavoj Žirovnice - HK Spartak Ústí n.L. 23.11 (11:6): Protivová 6, Schüllerová 3, Macháčková 1, Hoppová 1.

HK Spartak  Ústí n.L.  - ČZ HBC Strakonice 18:29 (7:15): Schüllerová 9, Protivová 3, Mrvišová 2, Hoppová 2, Macháčková 1, Jinková 1.

HK Spartak Ústí n. L. - Sokol Písek 11:23 (8:12): Schüllerová 6, Hoppová 2, Protivová 2, Vicherová 1.

Rozpis soutěže Žákovská liga starších žaček

ZL_.gif

Holky to natřely klukům! Mladé ústecké házenkářky mají zlato

Ústí n. L. – Velkého úspěchu dosáhly mladé házenkářky Spartaku Ústí na přípravném turnaji v Příbrami. Na 1. ročníku Memoriálu Zdeňka Vojíře startovalo osm družstev mladšího žactva, ryze dívčí byl ale jen tým Spartaku! Přesto na turnaji neokusil chuť porážky a vybojoval zlato!

  


 

 

 

 

 

XXVI. ročník Memoriálu Karla Šulce.

Naše žačky skončily na krásném 12. místě z 25.

 

Mladé házenkářky hrály srdíčkem a přivezly zlato

Most – Lepší rozlučku s podzimem si nemohly přát! Mladší žákyně Spartaku Ústí nad Labem zvítězily na 22. ročníku Mikulášského turnaje v Mostě, kterého se zúčastnilo osm českých družstev a jeden tým ze Slovenska. Ústecké házenkářky prošly turnajem bez porážky a zaslouženě se radovaly z celkového triumfu!