foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Vítáme Vás

na

stránkách

HK Spartak

Ústí nad labem

Z naší fotogalerie

Návštěvy

Dnes14
Včera17
Tento týden31
Tento měsíc425
Celkem59998
Vaše IP adresa je 54.145.38.157

Přihlásit se

kalendář jmen

Úvod do sezóny 2016/2017

Vážení příznivci házené, vítám vás před novou sezonou 2016 -17. Našim hlavním cílem v letošním ročníku bude napravit nepodařený minulý soutěžní ročník. Po podzimu jsme byly na 5.místě, to jsme v jarní velmi vyrovnané části neudržely a umístily se nakonec na 10 místě. Nevedlo se nám jak herně tak ani výsledkově. Předváděly jsme nevyrovnané výkony , jedna z příčin byl úzký kádr hráček. Pro nadcházející ročník 2016/2017 došlo v družstvu žen k podstatným změnám. Dvě hráčky Svobodová a Červinková ukončily svou činnost a Šidlíková je dlouhodobě zraněná. Z dorostu přechází hned šestice našich nadějných odchovankyň Bejčková, Biňovcová, Butalová, Pejšková, Šlejtrová a Valentová. Dvě hráčky se vracejí, po zranění Srpová a po odmlce Divišová. Z Mostu k nám přichází na hostování hráčky Jelínková a Vílová. Na soupisce je nyní 20 hráček. Věřím, že se všechny úspěšně začlení do týmu a k tomu jim přeji hodně úspěchů.

 Bázlerová, Turkeová, Tušlová, trenér Hanusek, Janečková, Divišová, Šlejtrová, Pejšková, Vílová,

dole Stehlíková, Valentová, Bejčková, Jelínková, Biňovcová

 

 Hráčky z Mostu Vílová a Jelínková

V ročníku 2015/2016 jsme měli v družstvu nejlepší střelkyni II. ligy Pavlínu Janečkovou, která v soutěži nastřílela 196 branek  za což jí byla klubem předána cena. Pavlína Janečková zároveň hostovala v 1.lize za Sokol Kobylisy. Přeji, aby jí to  vydrželo a její branky nám pomáhaly k vítězství. Příležitost bude mít k tomu  již 10. 9. 2016 od 15hod v hale v Krásném Březn , kdy hrajeme 1. kolo  Českého poháru s celkem  ASTRA PRAHA.

 Blahořejeme i bývalé reprezentační brankařce paní Věrce Macharáčkové, která v těchto dnech slaví krásné narozeniny. Rádi bychom jí poděkovali za pomoc naší házené v přípravě brankářů a popřáli hodně úspěchů v dalších letech.


K prvnímu  utkání zajíždíme 17. 9. 2016 do Turnova, kde hrajeme od 18 hod.
Všem hráčkám přeji hodně sportovních úspěchů  a žádná zranění.

Táhneme za jeden provaz a chceme výš!
Příznivcům děkuji za podporu.
Trenér Hanusek Radek a realizační tým