foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Vítáme Vás

na

stránkách

HK Spartak

Ústí nad labem

Z naší fotogalerie

Aktuální výsledky ženy

Výsledky 8. kolo

 
Zápas Skóre
   Kobylisy B - HK Spartak ÚL
26:24
  Astra Praha - TJ Turnov
24:21
Sokol Písek B - S.Vršovice B
25:21
 FK Hvězda Cheb - Slavoj Tachov
10:35
 DHK Pardubice -  Loko Č. Budějovice
28:24
   
   
Tabulka
   Z V R P skóre B
1. Sokol Písek B
7 7 0 0 215:157 14
2. Slavoj Tachov
8 6
0 2
250:176 12
3. DHK Pardubice
7 6
0
1
201:151 12
4. Loko Č.Budějovice
8 6
0
2
227:180 12
5. Astra Praha
7 4
0
3
174:160
8
6. Kobylisy B
8 2
1
5
190:214
5
7. Lázně Kynžvart
7 2
1
4 170:196
5
8. HK Spartak ÚL
7 2
0
5 185:200
4
9. TJ Turnov
7 2
0
5
151:173
4
10.Sokol Vršovice B
7 2
0 5 135:180 4
11. FK Hvězda Cheb
7 0 0 7 102:213 0

 

 

 

Rozlosování soutěže II. Liga ženy-západ- podzim 2018

Kolo Datum Čas Den Domácí - Hosté Rozhodčí
1. 16.09.2018 17:00 NE DHK Pardubice - HK Spartak Ústí n. L 37:18
2. 22.09.2018 18:00 SO HK Spartak Ústí n. L  - Sokol Lázně Kynžvart 31:35
4. 13.10.2018 16:00 SO HK Spartak Ústí n. L - Loko Č.Budějovice 29:32
5. 21.10.2018 16:00 SO TJ Slavoj Tachov - HK Spartak  ÚL  31:22
6. 27.10.2018 18:00 So HK Spartak Ústí n. L - TJ Turnov 26:25
7. 4.11.2018 17:30 NE Sokol Vršovice B - HK Spartak ÚL
14:35
8. 10.11.2018 16:00 SO Sokol Kobylisy II - HK Spartak ÚL
 
9. 24.11.2018 16:00 SO HK Spartak ÚL
- Sokol Písek B  
10. 1.12.2018 14:00 NE Astra Praha - HK Spartak ÚL
 
11.
8.12.2018  16.00 SO HK Spartak Ústí n. L - FK Hvězda Cheb  

             

 

 

Rozlosování soutěže II. Liga ženy-západ- jaro 2018

Kolo Datum Čas Den Domácí - Hosté Rozhodčí
12. 11.02.2018 15:00 NE Sokol II Kobylisy B - HK Spartak Ústí n. L  
13. 24.02.2018 17:00 SO HK Spartak Ústí n. L  - Loko Č.Budějovice  
14. 03.03.2018 18:00 SO TJ Turnov - HK Spartak Ústí n. L  
15. 10.03.2018 18:00 SO HK Spartak Ústí n. L - Astra Praha  
16. 08.04.2018 14:00 NE TJ Slavoj Tachov - HK Spartak Ústí n. L  
17. 15.04.2018 14:00 NE Házená J. Hradec - HK Spartak Ústí n. L  
18. 21.04.2018 18:00 SO HK Spartak Ústí n. L - Sokol Vršovice B  
19. 29.04.2018 17:00 NE DHK Pardubice
- HK Spartak Ústí n. L  
21. 13.05.2018 15:00 NE Sokol Písek B - HK Spartak Ústí n. L  
22.
19.05.2018  17.00 SO HK Spartak Ústí n. L - FK Hvězda Cheb  

             

 

 

 

 

Rozlosování soutěže II. Liga ženy-západ- podzim 2017

Kolo Datum Čas Den Domácí - Hosté Rozhodčí
1. 16.09.2017 14:00 SO HK Spartak Ústí n. L - Sokol II Kobylisy B  
2. 23.09.2017 15:00 SO  Loko Č.Budějovice
-  HK Spartak Ústí n. L  
3. 07.10.2017 18:00 SO HK Spartak Ústí n. L - TJ Turnov  
4. 15.10.2017 14:00 NE Astra Praha - HK Spartak Ústí n. L  
5. 21.10.2017 17:00 SO HK Spartak Ústí n. L - TJ Slavoj Tachov  
6. 28.10.2017 17:00 SO HK Spartak Ústí n. L - Házená J. Hradec  
7. 05.11.2017 18:00 NE Sokol Vršovice B
- HK Spartak Ústí n.L  
8. 11.11.2017 14:00 SO HK Spartak Ústí n.L. - DHK Pardubice
 
10. 25.11.2017 14.00 SO HK Spartak Ústí n.L.
- Sokol Písek B  
11.
09.12.2017  17.30 SO FK Hvězda Cheb   HK Spartak Ústí n.L.  

             

 

 

Rozlosování soutěže II. Liga ženy-západ- Jaro 2017

Kolo Datum Čas Den Domácí - Hosté Rozhodčí
12 11.2.2017 18:00 SO HK Spartak Ústí n. L - TJ Turnov  
13 19.2.2017 18:00 NE  Sokol Vršovice B
-  HK Spartak Ústí n. L  
14 25.2.2017 14:00 SO HK Spartak Ústí n. L - Sokol Písek B  
15 04.3.2017 12:00 SO  Sokol II Kobylisy B - HK Spartak Ústí n. L  
16 11.3.2017 14:00 SO  HK Spartak Ústí n. L - TJ Sokol Bělá
 
17 26.3.2017 16:00 NE FK Hvězda Cheb - HK Spartak Ústí n. L  
18 01.4.2017 18:00 SO HK Spartak Ústí n.L.
- TJ Slavoj Tachov  
19 09.4.2017 16:00 NE HC Milevsko - HK Spartak Ústí n.L.
 
20 23.4.2017 15:00 NE HK Spartak Ústí n.L.
- Loko České Budějovice  
21 29.4.2017 12:00 SO Astra Praha - HK Spartak Ústí n.L.
 
22 06.5.2017 18:00 SO HK Spartak Ústí n.L.   Házená J. Hradec  

 

Rozlosování soutěže II. Liga ženy-západ- Podzim 2016

 

Kolo Datum Čas Den Domácí - Hosté Rozhodčí
01 17.9.2016 18:00 SO TJ Turnov -  HK Spartak Ústí n. L Jiří Motl, Vilém Novotný,
02 25.9.2016 15:00 NE  HK Spartak Ústí n. L -  Sokol Vršovice B
Martin Polák, Václav Škarda, 
03 2.10.2016 15:00 NE Sokol Písek B - HK Spartak Ústí n. L  Karel Hladký
04 15.10.2016 14:00 SO  HK Spartak Ústí n. L -  Sokol II Kobylisy B Jiří Brejcha, Jan Dlouhý,
05 22.10.2016 11:00 SO  TJ Sokol Bělá - HK Spartak Ústí n. L  Jaroslav Dostál, Jan Kříženecký
06 29.10.2016 18:00 SO HK Spartak Ústí n. L - FK Hvězda Cheb
Martin Polák, Václav Škarda,
07 6.11.2016 14:00 NE Tj Slavoj Tachov
- HK Spartak Ústí n. L Tomáš Měšťánek ,Martin Vimr
08 12.11.2016 14:00 SO HK Spartak Ústí n. L - HC Milevsko
Jiří Hosnedl, Štěpán Kahoun
09 19.11.2016 15:00 SO Loko České Budějovice
- HK Spartak Ústí n. L Karel Hladký
10 4.12.2016 15:00 NE HK Spartak Ústí n. L - Astra Praha
Lukáš Ledvinka, Lukáš Lehký
11 10.12.2016 14:00 SO Házená J. Hradec   K Spartak Ústí n. L Jiří Svitek, Petr Václavík

 

 

Rozlosování soutěže II. Liga ženy - jaro 2016

 

Kolo Datum Čas Č. utkání Domácí - Hosté Rozhodčí
12 13.02 18:00 AS067 Sokol Vršovice B  -  HK Spartak Ústí n. L  Jaroslav Lorenc, Jiří Motl,
13 21.02 13:00 AS074  HK Spartak Ústí n. L -  TJ Sokol Kobylisy II B
Martin Polák, Václav Škarda, 
14 28.02 18:00 AS083 TJAstra Praha  - HK Spartak Ústí n. L  Jaroslav Dostál, Jan Kříženecký, 
15 6.03 15:00 AS087  HK Spartak Ústí n. L -  TJ Sokol Bělá p.B. Martin Polák, Stanislav Štrebl, 
16 13.03 17:00 AS094  HC CheLK Cheb - HK Spartak Ústí n. L   Václav Chmelíř, Petr Sláma,
17 3.04 15:00 AS100 HK Spartak Ústí n. L - TJ Turnov
Milan Drobný, Stanislav Štrebl,
18 9.04 12:30 AS105 ČZ HBC Strakonice - HK Spartak Ústí n. L Jiří Melka, Jiří Studecký,
19 17.04 15:00 AS113 HK Spartak Ústí n. L - Loko České Budějovice
Jiří Brejcha, Jan Dlouhý,
20 30.04 16:00 AS116 HC Milevsko - HK Spartak Ústí n. L Filip Barták, Josef Čapek,
22 15.05 14:00 AS127 Tj Slavoj Tachov - HK Spartak Ústí n. L Daniela Radová, Václav Chmelíř,

 

 

 

Rozlosování soutěže II. Liga ženy - podzim 2015

 

Kolo Datum Čas Č. utkání Domácí - Hosté Rozhodčí
1 19.9 15:00 AS006  HK Spartak Ústí n. L - Sokol Vršovice B   Martin Přibyl, Jiří Žďárský
2 16.9 15:00 AS008  Sokol II Kobylisy B -  HK Spartak Ústí n. L  Karel Hladký, Marta Sovová
3 3.10 15:00 AS017  HK Spartak Ústí n. L - Astra Praha  Jaroslav Lorenc, Jiří Motl 
4 17.10 13:00 AS021 TJ Sokol Bělá  - HK Spartak Ústí n. L   Jiří Melka, Jiří Studecký
5 24.10 17:00 AS028  HK Spartak Ústí n. L - Lokomotiva Cheb   Martin Polák, Václav Škarda
6 28.10 16:00 AS034  TJ Turnov - HK Spartak Ústí n. L   Martin Přibyl, Jiří Žďárský
7 7.11 17:00 AS039  HK Spartak Ústí n. L - ČZ HBC Strakonice   Milan Drobný, Stanislav Štrébl
8 14.11 15:00 AS047  Loko České Budějovice - HK Spartak Ústí n. L   Jiří Hosnedl, Štěpán Kahoun
9 21.11 17:00 AS050  HK Spartak Ústí n. L - HC Milevsko   Lukáš Ledvinka, Lukáš Lehký
11 12.12 15:00 AS061  HK Spartak Ústí n. L -  Slavoj Tachov  Milan Drobný, Stanislav Štrébl

 

 

Rozlosování soutěže II. Liga ženy - jaro 2015

 

Kolo Datum Čas Č. utkání Domácí - Hosté Rozhodčí
13  22.2.2015  11:00  AS078  HK Spartak Ústí n. L.  -  TJ Turnov  Lukáš Ledvinka, Lukáš Lehký
14  28.2.2015  19:00  AS079  TJ Lokomotiva Cheb  HK Spartak Ústí n. L.  Pavla Eiseltová, Eva Voláková
15  8.3.2015  12:00  AS090  TJ Astra Praha  -  HK Spartak Ústí n. L.  Pavla Eiseltová, Eva Voláková
16  17.4.2015  19:00  AS092  HK Spartak Ústí n. L.  -  TJ Sokol II Kobylisy B  Václav Škarda, Jaroslav Lorenc
17  28.3.2015  15:00  AS101  DHC SVŠ Plzeň  -  HK Spartak Ústí n. L.  Jaroslav Lorenc, Václav Škarda
18  12.4.2015  15:00  AS105  HK Spartak Ústí n. L.  -  ČZ HBC Strakonice  Milan Drobný, Patrik Pavlíček
19 25.4.2015  11:00  AS112  TJ Sokol Vršovice B  -  HK Spartak Ústí n. L.  Jaromír Halíř, Aleš Podzimek
20 3.5.2015 17:00 AS118 HK Spartak Ústí n. L.  - TJ Sokol Bělá p. B. Ondřej Harbich,Tomáš Tomek
21 9.5.2015 17:30 AS123 HC Milevsko  - HK Spartak Ústí n. L. Josef Gebauer, Jan Vitner
22 16.5.2015 17:00 AS131 HK Spartak Ústí n. L. TJ Slavoj Tachov Milan Drobný, Patrik Pavlíček

 

Rozlosování soutěže II. Liga ženy - podzim 2014

 

 

Kolo Datum Čas Č. utkání Domácí - Hosté Rozhodčí
ČP - 1 6.-7-9.2014   ČP8 Bělá p.B./Střešovice - HK Spartak Ústí n. L.  
          -    
1 nehraje     HK Spartak Ústí n. L. -    
2 28.09.2014 16:00 AS012 TJ Turnov - HK Spartak Ústí n. L. Drobný - Pavlíček
3 05.10.2014 14:00 AS013 HK Spartak Ústí n. L. - Lokomotiva Cheb Špaček -Tokoš
4 18.10.2014 17:00 AS024 HK Spartak Ústí n. L. - Astra Praha Pospíšil - Uhlíř
5     AS026 Sokol II Kobylisy B - HK Spartak Ústí n. L. Kokoška - Matis
6 02.11.2014 10:30 AS035 HK Spartak Ústí n. L. - DHC SVŠ Plzeň Polák - Škarda
7 08.11.2014 14:15 AS039 ČZ HBC Strakonice 1921 - HK Spartak Ústí n. L. Blažeková - Šajnerová
8 16.11.2014 17:00 AS046 HK Spartak Ústí n. L. - Sokol Vršovice B Mára - Svítek
9     AS052 TJ Sokol Bělá - HK Spartak Ústí n. L. Laštovička - Zd. Tůma
10 30.11.2014 18:00 AS057 HK Spartak UL - HC Milevsko Fogl - Lízl
11 07.12.2014 14:00 AS065 HK Spartak Ústí n. L. - HK Spartak Ústí n. L. Blažeková - Šajnerová