foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Vítáme Vás

na

stránkách

HK Spartak

Ústí nad labem

Z naší fotogalerie

Návštěvy

Dnes14
Včera17
Tento týden99
Tento měsíc114
Celkem62185
Vaše IP adresa je 3.214.184.124

Přihlásit se

kalendář jmen

KYNŽVARTSKÝ POHÁR 2019- 44. ročník

Naše mladé házenkářky v kategoriích mladších a starších žaček se na závěr sezóny zúčastnily velice pěkného mládežnického turnaje na západě Čech v Lázních Kynžvart, který pořádala TJ Sokol EUTIT oddíl házené. Turnaje se zúčastnilo celkem 48 družstev od mini až po starší žačky, které byly rozděleny do 6 skupin po 8 účastnících. Hrálo se na venkovních hřištích (asfalt, tartan) a v nové sportovní hale od pátečního rána do nedělního odpoledne.

Trenér: S družstvem mladších děvčat  jsme odcestovali do místa již ve čtvrtek v ranních hodinách, abychom se mohli v klidu ubytovat v lázeňském domě a  společně  pak vyrazit za poznáním zdejšího okolí. Navštívili jsme 5 km vzdálené místo Kladská, kde jsme se prošli krásnou přírodou. Po výletě pak děvčata společně navštívila zdejší krytý bazén, kde se ještě  vyřádila. Do turnaje nás pořadatel nalosoval mezi velmi silné soupeře: DHK Slavie Praha, DHC Plzeň, FK Hvězda Cheb, Sokol Kobylisy II, HC Háje Praha, HBC Strakonice 1921, Baník Most B. Jedno vítězství  ze základní skupiny nás turnajový  systém zařadil do bojů o 13. až 16. místo a tuto skupinu tvořily s námi celky DHK Baník Most B, HK Chomutov, Házená Žirovnice. Dvě vítězství a jedna porážka znamenala celkové 14. místo.Chtěli jsme, aby si to děvčata užily jak po sportovní stránce tak i po společenské, snad se nám to povedlo. Pořadatel zajistil pro účastníky občerstvení, atrakce, diskotéku, ohňostroj a závěrečné defilé s vyhodnocením. Jsme rádi, že nedošlo u našich děvčat k žádnému vážnějšímu zranění, jen drobné odřeniny, které zdravotník  ihned ošetřil. Protože většina hráček na venkovních površích ještě nehrála oceňujeme jejich statečnost a  odvahu. Domů si odváží další zkušenosti a poznatky ze hry a taky kde musí přidat.  Z našeho pohledu účast na turnaji splnila účel.

Turnaje mlž se zúčastnily: Hačecká R., Jirotová B., Jinková T., Mrvišová B., Pavelková L., Phámová N., Vorlíčková V., Tomášová A., Soukupová B., Vicherová M., Bzurová D., Protivová A., Danková M., Peková L.( obě z oddílu Bílinská šídla).

                                        

FINÁLE STŽ A PLNÁ HALA

Na pohár a medaile za pěkné druhé místo dosáhly  naše starší žačky, když ve finále turnaje  prohrály s HBC Strakonice 1921(vítěz Žákovské ligy) těsným výsledkem10:9.

 

příspěvek trenér mlž Hanusek Radek