foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Vítáme Vás

na

stránkách

HK Spartak

Ústí nad labem

Házenkářky se dočkaly

Po třech krutých porážkách za sebou, dokázaly ženy porazit svého  souseda v tabulce Kobylisy B  31:22 (12:10) a odpoutat se z 10. místa. K dalšímu utkání zajíždějí naše hráčky  do Písku, kde se střetnou s B týmem extraligového družstva. Při pohledu na druholigovou tabulku to nebudou mít vůbec lehké, bodový rozdíl, ale i postavení mezi oběma družstvy  je obrovský. Doufejme, že po utkání budou naše hráčky odcházet se ctí a pocitem, že do utkání daly všechny maximum jako v tomto vítězném zápase.

Mladší žačky odehrály další  svůj turnaj v Mostě.V sobotním turnaji se představilo 12 našich děvčat se svým házenkářským uměním a z mého pohledu si nevedly vůbec špatně . Vyžadujeme především  hravost, týmovost, bojového ducha a to se děvčatům dařilo plnit a za to je chválíme.Turnaje se zúčastnily Bzurová D., Čebišová L., Hačecká R., Jirotová B., Jinková T., Mrvišová B., Phámová N., Protivová A., Vicherová M., Vorlíčková V., Tomášová A., Soukupová B.

 příspěvek: trenér mlž Hanusek Radek

 

 

.