foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Vítáme Vás

na

stránkách

HK Spartak

Ústí nad labem

Z naší fotogalerie

Návštěvy

Dnes3
Včera14
Tento týden32
Tento měsíc241
Celkem60348
Vaše IP adresa je 35.153.135.60

Přihlásit se

kalendář jmen

Házenkářky se dočkaly

Po třech krutých porážkách za sebou, dokázaly ženy porazit svého  souseda v tabulce Kobylisy B  31:22 (12:10) a odpoutat se z 10. místa. K dalšímu utkání zajíždějí naše hráčky  do Písku, kde se střetnou s B týmem extraligového družstva. Při pohledu na druholigovou tabulku to nebudou mít vůbec lehké, bodový rozdíl, ale i postavení mezi oběma družstvy  je obrovský. Doufejme, že po utkání budou naše hráčky odcházet se ctí a pocitem, že do utkání daly všechny maximum jako v tomto vítězném zápase.

Mladší žačky odehrály další  svůj turnaj v Mostě.V sobotním turnaji se představilo 12 našich děvčat se svým házenkářským uměním a z mého pohledu si nevedly vůbec špatně . Vyžadujeme především  hravost, týmovost, bojového ducha a to se děvčatům dařilo plnit a za to je chválíme.Turnaje se zúčastnily Bzurová D., Čebišová L., Hačecká R., Jirotová B., Jinková T., Mrvišová B., Phámová N., Protivová A., Vicherová M., Vorlíčková V., Tomášová A., Soukupová B.

 příspěvek: trenér mlž Hanusek Radek

 

 

.