foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Vítáme Vás

na

stránkách

HK Spartak

Ústí nad labem

 Výhra našich žen se nekonala,

„soused“ z tabulky Vršovice ,,B“ ovládl  brzy začátek utkání. Už ve druhé minutě si  naše trenérka brala oddechový čas, aby hráčky ,,srovnala“. Nic naplat, po našich chybách soupeř vedl 6:0 a nebýt skvělých zákroků naší gólmanky Házlové, skóre v náš neprospěch mohlo být  ještě vyšší. Až v deváté minutě se naše hráčky  poprvé  trefily, ale střelecky se trápily dále, za 1.poločas 8 úspěšných střel. Hosté  z Vršovic  tak vyhrály  poločas 17:8 a náskok si už  ve druhém poločase  pohlídaly, kde nám svou soustředěnou hrou nedovolily o zvrat a našim hráčkám  oplatily podzimní porážku v poměru 31:20. V tabulce 2.ligy nás ,,přeskočily“ a přenechaly  nám 10. příčku. Dalšího ,,souseda“ Sokol Kobylisy II. B přivítáme v naší hale v sobotu 27.4. od 16 hod. Při vyrovnanosti spodní části tabulky 2. ligy  je každé zaváhání  znát. Budeme držet palce, abychom nezaváhaly. Po tomto utkání hrají od 18 hod. muži Chemičky.

Přijďte jim zafandit!!

 

Prague Handball Cup 2019

Starší žačky se zúčastní v době velikonočních dnů 18.4. - 22.4. největšího mezinárodního mládežnického turnaje Evropy svého druhu v Praze. Přejeme našim děvčatům  hodně úspěchů v utkáních, spoustu zážitků a nabírání nových herních zkušeností pro svůj rozvoj a příkladnou reprezentaci našeho klubu HK Spartak.

příspěvek : trenér mlž Hanusek Radek