Vaše IP adresa je 52.200.130.163

Přihlásit se

kalendář jmen

V sobotu TJ Slavoj Tachov deklasoval naše hráčky

Ve 13. minutě prvního poločasu se  naše  děvčata dostala do vedení 7:6 a to bylo z naší strany vše, na překvapení nedošlo. Hostům stačila následující desetiminutovka  kterou vyhrály 10:2, aby otočily stav 1. poločasu na 18:11  ve svůj prospěch. Druhý poločas probíhal obdobně, v  pasáži mezi 5. a 15. minutou nastřílely hosté deset gólů my jeden. Tachovské hráčky vnutily domácím svůj styl hry a tomu  bohužel naše děvčata nedokázala čelit. Na naší branku se valil jeden útok za druhým a mnoho nescházelo ke čtyřiceti gólům v naší síti, konečný stav utkání   20:39 tomu  nasvědčuje. Tachovské hráčky si tak upevňují své postavení  v čele  tabulky a s postupem do vyšší soutěže to myslí vážně. K dalšímu utkání 6.4. zajíždějí ženy do Turnova, který v tabulce  s našimi sousedí se stejným počtem bodů. Držíme  palce ať to vyjde v náš prospěch.

Elbe-Labe liga starších žaček v Mostě

Naše žačky absolvovaly v sobotu  mezinárodní turnaj za účasti tří německých a tří českých družstev. Jejich zápasová bilance byla 3 vítězství a 2 porážky. Skvělá příprava před nadcházející Žákovskou ligou, která na děvčata čeká 6.4. v Mělníku. Věříme, že se o další ligové body do tabulky poperou a k tomu jim budeme držet palce.

příspěvek: trenér  mlž Hanusek R.