foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Vítáme Vás

na

stránkách

HK Spartak

Ústí nad labem

Z naší fotogalerie

Návštěvy

Dnes2
Včera12
Tento týden33
Tento měsíc350
Celkem59428
Vaše IP adresa je 3.208.22.127

Přihlásit se

kalendář jmen

 

Víkend  v hale TJ Spartak 23. 2. - 24. 2. ve znamení házené všech kategoriích

V sobotu od rána probíhal turnaj 4+1 minižaček a minižáků za účasti: HSK Tygři, Lokomotiva Louny, Slavoj Děčín, HK Chomutov.                                                                     

Byla to skvělá podívaná, jak  to děti celé prožívají a s jakým nadšením do utkání šly, byť o pořadí v turnaji vůbec nešlo. Kluci a děvčata měla možnost  si zasportovat a předvést své házenkářské umění, kterému se učí, a že šikovných dětí bylo hodně, bylo vidět. Za odměnu si všichni odvezli nějakou sladkost. Všem, kteří turnaj pro nejmenší děti uspořádali patří dík a  rovněž  rodičům,  kteří je přišli podpořit.

 Nepovedený vstup do 2.ligy

Od 16 hodin nastoupily naše ženy  ke svému prvnímu utkání jarní části 2. ligy proti čtvrtému celku tabulky DHK Pardubice. Jarní premiéra se nepovedla a skončila domácí porážkou  33:22 (12 :10).

Po tomto  utkání nastoupili  muži Chemičky proti rezervě Lovosic, aby i oni rozehráli  jarní soutěž 2. ligy. Ani jim se nepodařilo hosty přehrát a prohráli 30:20 (17:8).

V neděli byl na pořadu turnaj LABE TOUR starších žaček za účasti šesti týmů Čech a Moravy. Výsledky všech utkání byly velmi vyrovnané a dramatické až do konce. Byla to skvělá propagace mládežnické házené a práce s mládeží nejen v našem klubu. Jen děvčata z Liberce trochu zaostávaly, ale statečně bojovaly se všem i družstvy.

Pořadí :  1. HK Spartak Ústí n L.      67 : 52          9b.

               2. Slavoj Tachov                 66 : 51          7b.

               3. SC Bohumín 98              56 : 40           6b.

               4. DHC Slávia Praha           64 :46           5b.

               5. Ledeč n Sázavou             50 : 52          3b.

               6. Liberec Handball             14 : 76           0b.

Družstva dle umístění získala poháry, medaile, diplomy a věcné ceny. Byly také vyhlášeny nejšikovnější hráčky turnaje, které si odnesly věcné ceny. Děkujeme tímto poskytovatelům za ceny a za podporu.    

Naše vítězná děvčata  nyní čeká 9. 3. v naší hale důležité  4. kolo Žákovské ligy. Za vítězství  v turnaji jim patří gratulace a do dalších bojů za náš klub přejeme hodně štěstí. Turnaj byl trenéry  účastníků hodnocen velmi kladně a o to nám taky jde, aby se hráčky u nás cítily dobře a mohly se  soustředit na házenou.

příspěvek poskytl 25. 2. trenér mlž Hanusek Radek