foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Vítáme Vás

na

stránkách

HK Spartak

Ústí nad labem

Z naší fotogalerie

Návštěvy

Dnes3
Včera14
Tento týden32
Tento měsíc241
Celkem60348
Vaše IP adresa je 35.153.135.60

Přihlásit se

kalendář jmen

Malé ohlédnutí za uplynulým víkendem 1. 2. - 3. 2. 2019 a činnosti našich házenkářek

Zatím co hráčky družstva žen ladily formu před jarní částí 2. ligy a starší žačky na zimním soustředění v Doubici, tak družstvo mladších žaček přijalo na poslední chvíli pozvání na VI. roč. Pololetního turnaje v Lázních Kynžvart, který se odehrál v nové sportovní hale Milana Prokeše v kategoriích mladších a starších žaček za účasti 8týmu v každé kategorii.  Hrálo se systémem každý s každým 1x 25minut.

V pátek po příjezdu na místo v dopoledních hodinách a ubytování v lázeňském domě Záboj nás čekal zápas s papírovým favoritem č.1 družstvem FK Hvězda Cheb. V pěkném a bojovném utkání plné zvratů, ve kterém chtěly vyhrát oba týmy skončilo nakonec spravedlivou remízou, když  vteřinu před koncem utkání vyrovnala naše Tereza Jinková a vypukla obrovská radost všech. Za vůli a bojovnost si ji děvčata zasloužily. Další naše působení už takové nebylo  a s Tachovem a se Strakonicemi jsme prohrály. Sobotní utkání z naší strany byly velmi a velmi nevydařené. Co jsme předváděly to s pátkem nemělo nic společného a po utkání s  Mostem ,,B"  zákonitě  došlo v kabině od trenéra na ,,kartáč". Děvčata se z toho vyspala a v neděli nastoupila k poslednímu zápasu s domácími TJ Sokol Lázně Kynžvart a zaplněnou halou domácích fanoušků, kteří povzbuzovali své hráčky. Naše děvčata od začátku utkání táhla za jeden provaz, svědomitě bránily, pomáhaly si a skóre pomalu narůstalo až do stavu 8:2. Trochu nás vývoj zaskočil a děvčata polevila jak v bránění tak v útočné fázi. Domácím, hnáni publikem se podařilo výsledek zdramatizovat a před závěrem byl stav 9:9. Naše hráčky však měly poslední slovo a vítězství uhájily nejtěsnějším rozdílem 11:10.  Bylo to pěkné zakončení s domácím družstvem, které má do budoucna velké ambice. Turnaje se účastnily: K. Červeňová, L. Čebišová,  A. Eberlová, R. Hačecká, T. Jinková,  B. Jirotová, L. Pavelková, N. Phámová,  B. Soukupová,  A. Tomášová,  M. Vicherová,  V. Vorlíčková.                                                         Děkujeme pořadatelům za pěkně zvládnutý turnaj v zimních podmínkách, které v Lázních Kynžvart panovaly, obzvláště řidiči autobusu který dopravu bravurně zvládal.                                                  Trenér mladších žaček. Hanusek R.

 

Co čeká naše házenkářky tento měsíc?

Již tento víkend 10.2. zajíždějí starší žačky do města obuvi Zlína,  kde odehrají 3.kolo celostátní žákovské ligy a kde se utkají s týmy  HC Zlín, FK Hvězda Cheb, TJ Jiskra Havlíčkův Brod a TJ Sokol Vršovice. Přejeme a držíme palce, aby se jim dařilo tak jako v kolech předchozích.

23. 2.  v hale TJ Spartak dopolední turnaj mini žaček

23. 2.  v hale TJ Spartak od 16hod. 2. liga žen, kde hostíme DHK Pardubice

 

24. 2. v hale TJ Spartak od  8.hod. turnaj LABE TOUR starších žaček za účasti SC Bohumín, DHC Slavia Praha, Liberec Handball, Házená Příbram, Ledeč nad Sázavou, TJ Slavoj Tachov.

 

Příznivci házené přijďte naše hráčky povzbudit !!