foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Vítáme Vás

na

stránkách

HK Spartak

Ústí nad labem

Z naší fotogalerie

Návštěvy

Dnes3
Včera14
Tento týden32
Tento měsíc241
Celkem60348
Vaše IP adresa je 35.153.135.60

Přihlásit se

kalendář jmen
 
Po vánoční přestávce a  s příchodem nového roku 2019 pár informací o činnosti žaček našeho klubu. Do nového roku a přípravy mladší žačky naskočily už 2.1. 2019. Trénujeme 3x týdně,  věnujeme se prvkům,  které si myslíme, že k tomuto sportu patří -  všeobecná obratnost, fyzická zdatnost, pohybová koordinace a manipulaci s míčem, driblink a k tomu různé hry a soutěže. V čase 11.1. - 13.1. bylo v hale TJ Spartak Ústí n. L. na soustředění družstvo německého Chemnitzu se kterým jsme odehrály dvě tréninková utkání. V sobotu v rámci jejich pobytu jsme se účastnily turnaje pořádané HSK Tygři, kde jsme si zahrály i s družstvy A a B Mostu. Vítězem turnaje se staly hráčky německého družstva, druhé a třetí pořadí patřilo Mostu A a B. Na naše děvčata zbyla medaile ,,bramborová".
Trenér MLŽ Hanusek R.: Doslova celý týden byly děvčata na nohách kromně úterý, takže jsem rád, že vše dobře dopadlo a všechny hráčky co byly k dispozici si jak zatrénovaly tak i zahrály. Škoda, že družstvo z Německa přijelo s výběrem Chemnitzu o kategorii vyšší a my tak neměly nějakou šanci se poměřit. Oceňuji děvčata, že  byly statečné a nebály se  i o hlavy větší soupeřky.  Výsledkům utkání  v této katgorii nepřikládám  tolik důležitosti, pro nás jsou prioritní prvky, které se na tréninku učíme. Že se děvčata chtějí učit projevují svoji účastí na trénincích a to je pro nás trenéry potěšující. Nejbližší akce nás čeká 1.2. - 3.2.2019 kdy se účastníme Pololetního turnaje v Lázních Kynžvart a kde budeme moci vyzkoušet novou halu pro házenou, kterou jim před nedávnem město postavilo.
Nemůžu se nerozepsat k účasti našich starších žaček ve 2. kole Žákovské ligy, které proběhlo v Mostě a kterého jsme se spolu s předsedkyní našeho klubu účastnily a fandily. Do Mostu se sjely družstva TJ Sokol Kobylisy II, TJ Sokol Velké Meziříčí, DHK Zora Olomouc a pořádající DHK Most. Musím všechny  naše děvčata pod vedením trenérky Michaely Polákové moc pochválit za skvělou reprezentaci našeho klubu a vynikající celkový výsledek ze 4 utkání 4 vítězství.!! 100% bodový zisk. Výsledky našich hráček: se Sokolem Kobylisy 20:15, DHK Mostem 18:17, TJ Velké Meziříčí 17:13, DHK Zora Olomouc 20:19.  Po dvou turnajích na krásném 3. místě z 25 klubů celé republiky. 
Utkání s DHK Most a DHK Zora Olomouc  byly skělou ukázkou této kategorie, nechyběly pěkné akce, bojovnost, dramatičnost až do samých závěrů zápasu, všem aktérkám patří dík za pěknou podívanou.
Této události se účastnily: Dokonalová T., Sůrová L., Pejšová A., Behenská S., Macháčková R., Mrvišová M., Protivová A., Vicherová M., Chudinová A., Schüllerová V., Doležalová P.

Poděkování patří rovněž všem rodičům za super povzbuzování a našim hráčkám  přejeme, aby jim to vydrželo i v dalších kolech, které je ještě čekají a k tomu držíme palce. Pro další  rozvoj  úspěch potřebujete.

Hanusek R.