Celkem57280
Vaše IP adresa je 52.87.253.202

Přihlásit se

kalendář jmen
Tento víkend 15.12. nás čekal opět turnaj v Mostě, kde jsme hrály 2. kolo Česko- saské ligy a 16.12. Vánoční turnaj, který jsme zorganizovali děvčatům v naší hale.
V mostecké hale jsme se znovu  poměřily s družstvy z Německa a z Mostu, které  byly tentokrát  nad naše síly a celkově  tak skončily na 6. místě. Co z toho plyne? neustále připomínat chyby, které děláme a ponaučit se z toho a samozřejmě  odpovědný přístup v tréninku.
Poslední turnaj  v tomto roce jsme připravili pro naše mladší žačky na neděli 16.12. za účasti družstev HC Háje Praha, Házená Rokycany, FK Hvězda Cheb, Tj Kovofiniš Ledeč n S. a HC Kolín. Turnaj jsme pojali vánočně a v tomto duchu se odvíjel. Pohoda a přátelská atmosféra všech účastníků. Na hřišti  všechny mladé házenkářky ale bojovaly jako lvice a odměnou jim byly nakonec pěkné ceny (pohár vítěze, medaile, diplomy a sladkosti ).Všem družstvům se turnaj líbil a o to nám šlo.
 Vítězství si odváží děvčata z Chebu .Náš tým HK Spartak díky lepšímu skóre skončil na pěkném 2. místě před HC Háje Praha, další pořadí 4. Kolín, 5. Ledeč n S., 6. Rokycany.
Turnaje se zúčastnily hráčky Čebišová L., Bubíková N., Bzurová D., Červeňová K., Hačecká R., Jirotová B., Mrvišová B., Phámová N., Protivová A., Vorlíčková V., Soukupová B.
Trenér: Pro děvčata to byla na samý závěr roku pěkná odměna za jejich snahu a  píli. Je to jen dílčí úspěch, aby těch ůspěchů bylo více bude potřeba hodně a hodně práce, víme o tom. Bude záležet na děvčatech zda se budou chtít na tréninkách v házenkářských činnostech zlepšovat či ne, u některých mám někdy pocit, že se jen účastní. Do Vánoc se ještě 2x sejdeme a pak si od sebe trochu odpočineme, abychom se po novém roce opět sešli na tréninku v plném počtu a vrhly se do práce. Těm co mají nějaká zranění přeji brzké uzdravení a ostatním hodně elánu do sportování.
Závěrem bych poděkoval všem lidem co se kolem ústecké házené ,, točí " za jeji práci a čas, který tomu věnují, dále všem rodičům, babičkám, dědům a přátelům za podporu mladých sportovců a zároveň vám popřál pěkné a pohodové Vánoce, v novém roce zdraví a spokojenost

trenér mládeže: Hanusek Rad.mladsi zacky