foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Vítáme Vás

na

stránkách

HK Spartak

Ústí nad labem

Z naší fotogalerie

Návštěvy

Dnes11
Včera8
Tento týden66
Tento měsíc254
Celkem60763
Vaše IP adresa je 100.24.209.47

Přihlásit se

kalendář jmen

Družstvo starších žaček pod vedením trenérky Michaely Polákové rozehrály tuto neděli v Liberci první kolo Žákovské celorepublikové ligy, kde postoupily přímo, jako suverénní vítěz z  krajské soutěže. Této ligy se účastní 25 družstev turnajovým systémem na pěti místech republiky a bude mít pět kol. Naše děvčata v Liberci čekala družstva zvučných jmen, Sokol Poruba, Písek A, SHK Kunovice, Slávie Praha, kde se hraje kvalitní  házená a vůbec se jich nezalekly. Dosáhly skvělých  tří  vítězství s Porubou 28:19,  Pískem A 15:14, Kunovicemi 25:21  a jednou  prohrou  se  Slávii  23:19, která jistě zamrzela, neboť o poločase naše hráčky vedly 12:7. Celkově  však super vystoupení  a 6 bodů do tabulky!!  Druhé kolo naše hráčky čeká 13. 1. 2019 ve sportovní hale Most, kde se  utkají s družstvy DHK Zora Olomouc, TJ Velké Meziříčí, Sokol Kobylisy II a DHK Most. Přejeme jim, aby v  dalším měření sil  bylo neméně úspěšné a k tomu jim budeme držet palce!

Turnaje se zúčastnily v sestavě:  Dokonalová Tereza, Macháčková Rozálie, Mrvišová Markéta, Protivová Adéla, Chudinová Anna, Šnýdrová Tereza, Schüllerová Valentina, Sůrová Lucie, Behenská Sofie.

 

Trenér mladších žaček:  Hanusek R.

 

Po krátké odmlce z důvodů pracovního vytížení opět pár vět a informací o činnosti mladších žaček. Poslední dva víkendy jsme dohrály soutěž mladšího žactva Ústeckého kraje a to v Mostě a Bílině. Jsme rádi, že  se děvčata účastní turnajů v plném počtu a mohou si  tak  vyzkoušet v praxi, to co se snaží v tréninku naučit. Některé utkání, které jsme odehrály se povedly jiná zase né. Pro nás je ale hlavní, aby se  hráčky  hrou bavily  a rády  sportovaly. Nakonec je to náš úkol. Rovněž potěšitelné je, že nedošlo k žádnému zranění ve hře ani v  naší tréninkové činnosti. Oceňujeme i přístup děvčat v tréninku. Přejeme si, aby to všem vydrželo co možná nejdéle.
Za odměnu a píli jsme družstvo přihlásily na třídenní  Mikulášský turnaj v Mostě (7.12 - 9.12), kde hráčky  mohou nasát atmosféru většího turnaje a poměřit  síly s více družstvy z celé republiky.
Další akce v  sobotu 15.12. nás čeká opět v Mostě. kde hrajeme Česko-Saskou ligu a kde se poměříme s i  družstvy z  Německa a v neděli 16.12. ukončíme rok 2018  Vánočním turnajem, který  organizujeme v naší sportovní  hale Krásné Březno od 8.30hod. Jsme rádi ,že do Ústí n L přijedou družstva HC Háje Praha , TJ Ledeč nad Sázavou, HC Kolín, Házená Rokycany a FK Hvězda Cheb. Věříme, že si hráčky i s doprovodem náš turnaj před vánocemi užijí a o to nám hlavně  půjde.

Trenéři  mlž : Hanusek R. a Sochorová J.