foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Vítáme Vás

na

stránkách

HK Spartak

Ústí nad labem

Z naší fotogalerie

Návštěvy

Dnes11
Včera8
Tento týden66
Tento měsíc254
Celkem60763
Vaše IP adresa je 100.24.209.47

Přihlásit se

kalendář jmen

2. liga žen: další body z Prahy těsně unikly


I v 8.kole jely spartakovské ženy ke svému utkání ven a to nejen do stejného města, ale i do stejné haly. Samozřejmě doufaly, že jim tato hala opět přinese dva body do tabulky a tým Kobylis B zde porazí.
Domácí nastoupily s několika posilami ze svého Ačka, ale i hostující hráčky si sebou přivezly posily (Šlejtrovou hostující na Slavii a Pejškovou hostující v DHC Plzeň), a tak byly šance před zápasem vyrovnané. Jelikož se na pátečním tréninku zranila Verča Jelínková, musela do zápasu nastoupit i jedna z trenérek (Markéta Pejšková), a tak byl tento zápas okořeněn i setkáním dvou generací z jedné házenkářské rodiny na stejném hřišti.

Začátek zápasu se nesl ve znamení přelévání vedení ze strany na stranu a dotahování obou soupeřů. Rozhodčí nasadili hned od začátku přísný metr a naše Pejšková Karolína a Holečková Natálie tak měly již během první půle úvodního poločasu na svém kontě dva dvouminutové tresty. Z toho důvodu se musela trenérka Stárková uchýlit ke střídání obrana/útok a to se samozřejmě podepsalo na fungování obrany i rychlém přechodu do útoku. Nejvíce v prvním poločase prohrával hostující tým o tři branky a to v 19.minutě. Od té chvíle se však naše ženy nadechly k velkému obratu, kdy během šesti minut otočily pěti brankami v řadě z 9:6 na 9:11. Domácí hráčky se však nevzdaly a do šaten šel v poločase spartakovský tým již pouze s jednogólovým náskokem.

Druhý poločas zahájily domácí hráčky vyrovnávacím gólem a vypadalo to, že se jako v prvním poločase budou týmy střídat v těsném vedení. To však platilo jen do 6.minuty, kdy naše ženy naposled vedly rozdílem jedné branky. Poté se přehouplo skóre na stranu domácích a od té doby již spartakovské hráčky jen dotahovaly. A i když se velice snažily a do konce zápasu tuto stíhací jízdu nevzdaly, bohužel se jim nepodařilo výsledek otočit a nakonec prohrály těsným výsledkem o pouhé dva góly.

Doufejme, že na jaře to naše holky kobyliským vrátí a budou se na domácí půdě radovat ze dvou bodů.

Tento víkend mají ženy volno a věřme, že jim to pomůže na prohru zapomenout a pořádně se připravit na další těžký domácí zápas, kdy k nám přijede rezerva interligového Písku. Tento zápas se uskuteční v hale HK Spartak dne 24.11.2018 od 16hod.

Budeme rádi, když náš ženský tým přijdete podpořit a vytvoříte dobrou domácí kulisu a tím 7.hráče na hřišti.

Konečný výsledek 26:24 (pol 11:12)

Sestava a branky HK Spartak: Pejšková M., Frieserová, Holečková Natálie 2, Šumová 3, Biňovcová 2, Pejšková K. 4, Vílová 5/4, Šlejtrová, Švajcrová 6, Hošková, Holečková Nikola 2

Nejvíce branek soupeřek: Rosolová 10, Skružná, Vilímová a Ragulová po 3