foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Vítáme Vás

na

stránkách

HK Spartak

Ústí nad labem

Sokol Vršovice B - HK Spartak ÚL

Sladká odměna - družstvo žen rozstříllelo Vršovice B

Po domácí výhře nad Turnovem zavítaly naše ženy k zápasu 7.kola do Prahy, kde se utkaly s rezervou prvoligového týmu Vršovic. Jejich cílem bylo navázat na první výhru letošní sezóny a odvézt si další dva body do tabulky.

Již od začátku zápasu bylo vidět, že hostující hráčky berou tento cíl vážně. Od první minuty se prezentoval dobrou a soustředěnou obranou, za kterou skvěle chytala golmanka Šlejtrová, na níž navázala v druhém poločase i Hošková. Obě naše golmanky pustily za svá záda za celý zápas pouhých 14 střel.

Stejně dobře pak vycházela naším ženám útočná i přechodová fáze. S pomocí již zmíněné dobře fungující  spolupráce obrany a brankářek využívaly naše hráčky hodně rychlých potiútoků a druhé vlny, a tato rychlá hra dopředu jim vynesla  v konečném výsledku 35 vstřelených branek.

Trenérská dvojice Markéta Pejšková a Martina Stárková byla po zápase více než spokojena: "Z výhry máme velkou radost, po utrápeném vítězství proti Turnovu byla tohle opravdu sladká odměna. Náš tým už potřeboval zápas, ve kterém by si většina věcí prostě sedla. Jsme velice rády, že naše holky přenáší na hřiště to, co nacvičujeme  při trénincích, že na sobě stále makají a hlavně, že hrajeme kolektivně - do střelecké listiny se zapsaly všechny hráčky ze soupisky (krom golmanek). Doufáme, že tyto dvě výhry nám dodají patřičné sebevědomí a tuto sobotu  přivezeme z Prahy opět další dva body! Dobrý pocit z tohoto zápasu nám ale velmi kazí zranění naší pravé spojky Lucky Macháčkové, která si hned v prvních minutách poranila pravé koleno".

Tento týden hrají ženy HK Spartak v Praze s týmem Sokol Kobylisy II B, tedy 10.11.2018 od 16 hod.

Ženám tímto gratulujeme k vysoké výhře, budeme držet palce, aby přivezly tento týden další body a Lucce přejeme brzké  uzdravení.

Konečný výsledek: 14:35 (po poločase 6:16) Sestava a branky: Vílová 9, Pejšková K. 8, Jelínková 4, Švajcrová 3, Kopáčová K., Frieserová, Biňovcová, Šumová a Bázlerová po 2, Macháčkovová 1.

Nejvíce branek soupeřek: Chajdová 5, Rychtaříková 3