foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Vítáme Vás

na

stránkách

HK Spartak

Ústí nad labem

Z naší fotogalerie

Návštěvy

Dnes15
Včera17
Tento týden32
Tento měsíc426
Celkem59999
Vaše IP adresa je 54.145.38.157

Přihlásit se

kalendář jmen
LABE TOUR 2018 - MLŽ
 
3. ročník turnaje mladších žákyň LABE TOUR  2018, který náš oddíl TJ Spartak Ústí n L.zorganizoval  27.10. za účasti družstev TJ Astra Praha,  TJ Sokol Kobylisy II, FK Hvězda Cheb, TJ Sokol Vršovice a chlapecký tým TJ Slavoj Děčín mají naše děvčata a kluci za sebou.
Turnaj jsme uspořádali ,aby si děvčata spolu s námi vyzkoušely hrát taky o ceny a umístění a být tak pod určitým tlakem. Přesto, že se některá děvčata a kluci , kteří čekají na svoji šanci na hřišti tolik neukázali , skvěle své spoluhráčky ze střídačky povzbuzovali a tak by  to v kolektivním sportu mělo  být.  Odměnou nám všem bylo za to pěkné 3.místo.  Jako jediné družstvo jsme s celkovým vítězem z Kobylis těsně prohrály až v samém závěru, když necelou minutu jsme vedly 8:7, ale vlastními chybami vítězství neuhájily. I to jsou zkušenosti, ze kterých by se měly děvčata poučit a na nás trenérech je aby  na tréninkách tyto chyby připomínali a odstraňovali. S vystoupením našeho smíšeného družstva jsme spokojeni i když víme že je stále na čem pracovat. Pěknými zákroky se blýskla naše brankařka K. Červeňová. Podle vyjádření trenérů zúčastněných týmů se turnaj líbil a o to mám taky šlo. Dík patří všem rodičům a přátelům kteří přišli své hráčky povzbudit.
Turnaje se účastnily hráčky: Mrvišová B., Hačecká R., Phamová Thu Huyen  N., Vorlíčková V., Eberlová A., Jirotová B., Jinková T., Vicherová M., Kleinová V., Bzurová D., Soukupová B., brankářka Červeňová K., a kluci Vágner A., Fuksa T., Vochot J.
Další akce nás čeká 3.11.2018 v Mostě kde proběhne turnaj v rámci  krajské soutěže.
Trenéři ml.žákyň Hanusek Radek a Sochorová J.

IMG 20181027 WA0015 IMG 2

 

____________________________________________________________________________________

 

2. liga žen : Slavoj Tachov - HK Spartak ÚL (31:22)

Po domácím zápase s Českými Budějovicemi odehrálo naše ženské družstvo utkání v Tachově. Diváci a domácí favoritky zápasu přivítali naše hráčky na své palubovce 21.10.2018 v 16 hodin.

Ústecké hráčky vstoupily do zápasu odhodlaně, chtěly se poprat o svoje první body letošní sezóny. Aktivní obranou dokázaly zprvu přerušit hru zápodočešek, bohužel se ale samy dostávaly pod tlak neproměňováním  brankových příležitostí a velkou spoustou technických chyb, které soupeř trestal rychlými góly z protiútoku.

Do druhého poločasu naskočily naše ženy s chutí změnit dosavadní průběh zápasu, ale přesto, že bylo družstvo po taktické stránce dobře připaveno, nedokázalo se se hrou soupeře popasovat tak, jak by si bývaly samotné hráčky představovaly. Druhý poločas děvčata prohrála rozdílem dvou branek (13:11). Konečný výsledek zápasu byl tedy 31:22 (18:11).

Gratulujeme tímto Tachovu k zaslouženému vítězství a zveme  vás, fanoušky Ústecké házené, na další utkání 2. ligy žen, které sehrajeme s TJ Turnov v sobotu 27.10.2018 na domácí půdě. Přijďte nás proto v 18 hodin podpořit  na cestě za prvními body do haly v Krásném Březně.

 _____________________________________________________________________________________

Mistrovský turnaj MLŽ - Cheb
Za dalšími zkušenostmi jsme  v neděli 21.10. brzy ráno odjížděli vlakem směr Cheb, kde jsme se opět střetli v soutěžním turnaji s družstvy Mostu A , Bíliny Mostu B a domácím týmem Chebu. Všechny děvčata si s chutí zahrály a měly možnost nabírat další herní a dovednostní zkušenosti. Jsme rádi, že se před našim turnajem LABE TOUR, který pořádáme příští vikend  nikdo z děvčat nezranil a že si pěkného dne se sportem v pohodě užily.
Turnaje se zúčastnily :. Mrvišová B., Hačecká R., Phamová Thu Huyen  N., Vorlíčková V., Eberlová A., Jirotová B., Jinková T., Tomášová A.,Kleinová V., brankářka Červeňová K.
treneři mlž- Hanusek R. a Sochorová J.