foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Vítáme Vás

na

stránkách

HK Spartak

Ústí nad labem

 

LABE TOUR 2018 - MLŽ
 
3. ročník turnaje mladších žákyň LABE TOUR  2018, který náš oddíl TJ Spartak Ústí n L.zorganizoval  27.10. za účasti družstev TJ Astra Praha,  TJ Sokol Kobylisy II, FK Hvězda Cheb, TJ Sokol Vršovice a chlapecký tým TJ Slavoj Děčín mají naše děvčata a kluci za sebou.
Turnaj jsme uspořádali ,aby si děvčata spolu s námi vyzkoušely hrát taky o ceny a umístění a být tak pod určitým tlakem. Přesto, že se některá děvčata a kluci , kteří čekají na svoji šanci na hřišti tolik neukázali , skvěle své spoluhráčky ze střídačky povzbuzovali a tak by  to v kolektivním sportu mělo  být.  Odměnou nám všem bylo za to pěkné 3.místo.  Jako jediné družstvo jsme s celkovým vítězem z Kobylis těsně prohrály až v samém závěru, když necelou minutu jsme vedly 8:7, ale vlastními chybami vítězství neuhájily. I to jsou zkušenosti, ze kterých by se měly děvčata poučit a na nás trenérech je aby  na tréninkách tyto chyby připomínali a odstraňovali. S vystoupením našeho smíšeného družstva jsme spokojeni i když víme že je stále na čem pracovat. Pěknými zákroky se blýskla naše brankařka K. Červeňová. Podle vyjádření trenérů zúčastněných týmů se turnaj líbil a o to mám taky šlo. Dík patří všem rodičům a přátelům kteří přišli své hráčky povzbudit.
Turnaje se účastnily hráčky: Mrvišová B., Hačecká R., Phamová Thu Huyen  N., Vorlíčková V., Eberlová A., Jirotová B., Jinková T., Vicherová M., Kleinová V., Bzurová D., Soukupová B., brankářka Červeňová K., a kluci Vágner A., Fuksa T., Vochot J.
Další akce nás čeká 3.11.2018 v Mostě kde proběhne turnaj v rámci  krajské soutěže.
Trenéři ml.žákyň Hanusek Radek a Sochorová J.
 
______________________________________________________________________________________
 
Mistrovský turnaj MLŽ - Cheb
Za dalšími zkušenostmi jsme  v neděli 21.10. brzy ráno odjížděli vlakem směr Cheb, kde jsme se opět střetli v soutěžním turnaji s družstvy Mostu A , Bíliny Mostu B a domácím týmem Chebu. Všechny děvčata si s chutí zahrály a měly možnost nabírat další herní a dovednostní zkušenosti. Jsme rádi, že se před našim turnajem LABE TOUR, který pořádáme příští vikend  nikdo z děvčat nezranil a že si pěkného dne se sportem v pohodě užily.
Turnaje se zúčastnily :. Mrvišová B., Hačecká R., Phamová Thu Huyen  N., Vorlíčková V., Eberlová A., Jirotová B., Jinková T., Tomášová A.,Kleinová V., brankářka Červeňová K.
treneři mlž- Hanusek R. a Sochorová J.

 

 

Naše mladší žačky mají první turnaj za sebou.

V sousedním  Německu ve městě Meissen jsme se 2.9.2018  účastnily v rámci Euroregionu , projektu   Labe Liga mladší a starší žačky hráno turnajovým způsobem. Účastníci: Meissen, Gőrlitz, Most I, HK Spartak Ústí n L.,Most II, Zwickau.

08

O6 .jpg

Organizačně pěkně zvládnutý turnaj, který přivítal sám pan starosta města Meissen si děvčata náramně užily. Mají tak za sebou první mezinárodní zkušenost, kde se mohly poměřit s německými družstvy. Byť jsme skončily na 5. místě, vůbec  si v některých herních činnostech nevedly špatně. Je všem jasné, že se hráčky  základům a pravidlům postupně učí a jsem rád, že se děvčata chtějí učit. Po převzetí družstva spolu s trenérkou Janou Sochorovou klademe při trénincích  hlavně důraz  na správné provedení všech činností co k házené patří. Turnaje se účastnily hráčky: Bubíková Nela, Divišová Denisa, Hačecká Rozálie, Jinková Tereza, Kleinová Veronika, Mrvišová Barbora, Phamová Nikola, Vicherová Michaela, Protivová Amálka, Bzurová Dorotka, Tomášová Adéla a rodiče. Všem patří poděkování a rodičům za podporu a povzbuzování. trenéři mlž Hanusek R. a Sochorová J.

 

01

Družstvo mladších žaček vstoupilo 23. 9. 2018 do soutěžního turnaje hrané v naší hale za účasti dvou týmů  DHK Most A a B, SK Bílina a FK Hvězda Cheb. Turnaje v této kategorii se hrají bez výsledků, hráčky možnost vyzkoušet si to co se učí nebo naučily na trénincích. (Hrací doba: 10min. osobní obrana + 20min volitelný systém).

02

Pohodový turnaj, ve kterém byly k vidění v jednotlivých družstvech, jak šikovné naděje tohoto sportu, tak i méně šikovné. Důležité bude, aby se hráčky poučily a v tréninku přidaly a ty šikovnější aby nespychly a makaly dál.

03

Do hry jsem zařadily i nově příchozí děvčata, která se teprve rozkoukávají a nevedly si vůbec špatně a dvě  šikovné děvčata z minižaček. Všechny si zahrály a vyzkoušely herní  a střelecké dovednosti. Po skončení turnaje jsem registroval u našich hráček propocená trika a  únavu spojenou s úsměvem a to nás potěšilo.

04

Turnaje se účastnily: Bubíková N., Čebišová L., Červeňová K., Eberlová A., Hačecká R., Jirotová B., Jinková T., Mrvišová B., Phamová N., Tomášová A., Vorlíčková V., Bzurová D., Protivová A., a rodiče.

 

05

07

O6

Co nás čeká příští měsíc v říjnu?

Soutěžní turnaje 

6.10. Most

21.10. Cheb

27.10. LABE Tour v Ústí n L. Účastníci Sokol Vršovice, TJ Astra Praha, Slavoj Děčín, TJ Sokol Kobylisy II, FK Hvězda Cheb.

trenér mlž Hanusek Radek