foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Vítáme Vás

na

stránkách

HK Spartak

Ústí nad labem

 
K dalšímu turnaji Regionální ligy mladších žákyň jsme zajížděli v sobotu 6.10.2018 do Mostu, kde se házená hraje na nejvyšší úrovni a kde mají obrovskou základnu mládeže. Opět jako všechny tyto turnaje v rámci kraje se hrají bez výsledku skóre a to je pro tuto kategorii  jenom dobře. Všechna děvčata bez rozdílu výkonosti si s chutí zahrála a o to tady běží.   V našem družstvu máme některá děvčata teprve měsíc a pořebují svůj čas, aby to co k házené patří vstřebaly. Rozhodně nezklamaly. Pro mne je v tuto chvíli podstatné, že je hra baví a že se chtějí učit novým věcem. Chce to trpělivost a víru. Musím všechny pochválit za jejich  bojovnost a pěkné vystupování po celý turnaj. Věřím ,že si naše hráčky odvezly z pohodového turnaje další zkušenosti a poučení pro další rozvoj. Cestu tam a zpět jsme všichni  absolvovali vlakem a bylo to fajn.
Turnaje se  účastnily : Mrvišová B., Čebišová L., Hačecká R., Phámová N., Vorlíčková V., Eberlová A.,Jirotová B., Tomášová A., Jinková T., Vicherová M., Bubíková N., Kleinová V.
 
pocit jedné z hráček: Ahoj holky. Chtěla bych vám poděkovat za dnešní turnaj, moc se mi to líbilo podle mě to bylo super. Každá si aspoň jednou vysřelila a myslím, že to je skvělé. Holky, které jsou tady jsou měsíc se neskutečně zlepšují. Barča krásná střelba z dálky, všechny jste byly skvělé. Těším se na další zápasy. Děkuji
Míša
.
Příští turnaj v rámci kraje a za dalšími zkušenostmi pojedeme 21.10.2018 do Chebu.
 
trenér mladších žakyň  Hanusek Radek

 

 

Žákovská liga skupina XIX - 10.3.2018