Vaše IP adresa je 54.156.76.187

Přihlásit se

kalendář jmen

TJ Sokol Písek B : HK Spartak Ústí n L.  38:25 (18:8)
Sestava a branky : Gajarská K. 2,  Biňovcová B. 2, Štréblová B. 2, Šumová V. 3, Krbová H. 1, Pejšková K. 9, Turkeová T. 1, Vílová R. 5, Šlejtrová M.
Branky ze 7m hodů 5/5 : 3/3,  vyloučení 0:3, rozhodčí : Moravec L. - Zelenka J., diváci 60.
Trenér: Padlo poměrně dost gólů akorát více do naší branky. První poločas vyzněl jasně pro domácí, kdy jsme školácky zahazovaly své příležitosti. Psychicky to s hráčkami zamávalo.  Druhá část  byla už vyrovnanější, náskok domácích byl  dostatečný na to aby se stál zázrak. Všichni už čekáme na konec sezóny a ta skončí 19.5. v naší hale, kdy se s děvčaty  rozloučím v  zápase o poslední místo tabulky s družstvem z Chebu. Věřím, že  sedm statečných hráček co zbyly odehraje utkání důstojně.

DHK Pardubice - HK Spartak Ústí n L.  36:17 (17:10)
Sestava a branky: Stehlíková M. 4, Gajarská K. 3, Štréblová B., Šumová V.5, Biňovcová B., Pejšková Karolína  4, Turkeová T.1, Šlejtrová M.,
Branky ze 7m hodů 4/4 : 0/0, vyloučení 1:3, rozhodčí  Beránek - Deml,  diváci 35
Trenér:  V Pardubicích nás čekalo letní, ale dusné  prostředí  nafukovací haly a druhý tým 2. ligy. Ten roli favorita splnil a jasně zvítězil. Sportovně gratuluji. Mé svěřenkyně se trápily v 1. poločase s proměňováním svých pěkných akcí a postupně upadaly do beznaděje. Druhý poločas byl toho  bohužel důkazem. Chybovaly jsme  v základních činnostech házené  a to se projevovalo na hře. Hráčky  už neměly  morální sílu pokusit se o příznivější výsledek. Dohráváme soutěž s tím co je momentálně k dispozici. S nepřízni osudu bojovala jen Biňovcová B. a to bylo málo. Teď je 14 dnů pauza, musíme na to zapomenout  a připravit  se co nejlépe na  dva  zápasy které nás  ještě čekají.  Pokud nechceme skončit  na  samém konci  tabulky 2. ligy je nutné  bodovat ! 13.5. zajíždíme do Písku  a nic lehkého nás nečeká. Poslední soutěžní utkání  i mé v roli trenéra odehrajeme v naší hale s Chebem 19.5.. Holky to  mají  ve svých rukách.

HK Spartak Ústí n L. - TJ Sokol Vršovice B  32:28 (12:13)
Sestava a branky: Stehlíková M., Ulbertová A. 6, Pejšková Kateřina 3, Gajarská K., Biňovcová B. 1, Štréblová B., Buchnerová B. 9, Šumová V., Pejšková Karolína 1, Turkeová T. 1, Jungová L. 9., Vílová R. 2, Šlejtrová M.
Branky ze 7m hodů 6/6 : 9/7, vyloučení 3:2, rozhodčí  Štrébl S.- Tvrzová M., diváci 50.
Trenér: Vyrovnané utkání ve kterém jsme měli lepší druhý poločas a koncovku my  a utkání  zvládli. Škoda závěru  1. poločasu kdy  jsme vedli o čtyři góly.  Svými chybami jsme nechali soupeřky otočit poločasový stav ve svůj prospěch. Poslední pětiminutovku jsme prohráli 6:1! naše obrana měla problém uhlídat hru pivota. Holky to nezlomilo a oceňuji, že do druhého poločasu vstoupily s odhodláním napravit své chyby a zvítězit. Několika důležitými zákroky naší  gólmanky Šlejtrové M. a přesným zakončením útočných akcí  se nám podařilo  vysledek otočit a náskok navýšit. Dařilo se nám eliminovat střelkyni a tvůrce hry hostů Rezlovou V. dala jen 3 góly, hrozila jen Rohlíková M. se 6 ůspěchy. Naopak my měli ůspěšnou střelkyni z dálky  Buchnerovou B.  a pivotmanku Jungovou L. s 9 zásahy. Za obětavost si hráčky vítězství zasloužily. K dalšímu utkání zajíždíme 29.4. do Pardubic, které si drží druhé místo 2ligy.

TJ Slavoj Tachov : HK Spartak Ústí n L. 21:25 (9:13)
Sestava a branky:  Sasková J. , Holečková N. 5,  Stehlíková M.,  Gajarská K. 6,  Biňovcová B.,  Štréblová B.,  Šumová V. 8, Vílová R.6,
Branky  ze 7m hodů  4/3 : 2/1, vyloučení 2:1, rozhodčí  Pokorný L.- Ransdorf J. diváci 70
Trenér: Z Tachova se body jen tak nevozí, mají kvalitní tým, dlouhodobě se drží na předních příčkách 2. ligy a momentálně jsou třetí. Moc mě těší, že se to holkám povedlo, byť v okleštěné sestavě hrály soustředěně s odhodláním poprat se o výsledek. Už náš domácí turnaj něco nasvědčoval, že to může být lepší. Domácí nastoupily v plné zbroji, ale narazily na naše skvěle bojující hráčky. Dnes nám to prostě sedlo. V 1. poločase jsme si vytvořily čtyřgólový  náskok, domácí hráčky se chtěly na začátku 2. poločasu  pokusit o zvrat. Změnily obranu na 5:1, přitvrdily a ve 12.min byl stav skóre 16:16 , jenže v této chvíli byla naše brankářka proti," zavřela" branku, chytla 7m hod a naše spojky po pěkných akcích nekompromisně zakončovaly. Během 16 minut  jsme  daly 8 gólů, zatímco domácí jen 2 góly . Na ukazateli rázem  svítilo  skóre  18:24 v náš prospěch. Moc mě mrzí, že v posledních dvou minutách utkání , se nám nešťastně zranila brankářka Sasková J., kterou  musela nahradit hráčka Stehlíková M. To, že si body odvezeme  už bylo jasné.  Domácím  hráčkám  se  podařilo ještě vstřelit tři góly, ale poslední hřebík do pomyslné rakve  domácích zatloukla po pěkné útočné akci  naše spojková hráčka Šumová V. Jsem rád , že spojkové hráčky plnily svou roli a dávaly důležité góly. Děvčata si vítězství  za  kolektivní výkon zasloužily a doufám, že jim to nalije novou energii do žil . Čekají nás těžká utkání  s družstvy první čtyřky. V neděli nás hostí  první družstvo 2.ligy Jindřichův Hradec a pak  ještě družstva z Pardubic a Písku. Mám ale obavy s kým to odehrajeme, potýkáme se spoustou zraněných, brankářka Sasková určitě nebude. Nechávám to osudu.

HK Spartak  Ústí n L.- TJ Astra Praha 16:32 (8:12)

Sestava a branky : Sasková J., Holečková N. 1, Stehlíková M., Gajarská K. 5, Biňovcová B. 2, Štréblová B. 2, Šůmová V. 4, Pejšková K., Turkeová T. 2, Vílová R.
Branky ze 7m hodů 2/2 : 4/4, vyloučení 2 : 2, rozhodčí  Ledvinka L. - Lehký L. diváci 50
Trenér: Jednou větou, naše mizerie pokračuje.  Nyní máme měsíční  přestávku, kterou využívám k organizování  turnaje pro ženy již tento víkend a to v sobotu 17.3.2018 od 8.30hod. do 15.30hod. za účasti 4 družstev. Máme mladé a nezkušené hráčky které pořebují hrát a hrát, aby získaly herní zkušenost a sebevědomí a mohly si vyzkoušet to co na tréninku natrénují. Uvidím jak se s tím hráčky poperou. Škoda, že turnajů v této kategorii  je málo.

TJ Turnov : HK Spartak Ústí n L. 35:23 (17:10)
Sestava a branky: Holečková N. 1, Stehlíková M. 3,Gajarská K. 3, Divišová Z. 1, Pejšková K. 6, Macháčková L. 1, Plánická V. 2, Vílová R. 6, Šlejtrová M.
Branky ze 7m hodů - 8/7 : 4/3,  vyloučení 2 : 3, rozhodčí : Ledvinka L - Lehký L., diváci 60
Trenér : Co k tomu? Jedním slovem, zklamání. Utekl nám první poločas a holky se sesypaly. Když nejde o život jde o  prd, bojujeme dál. Další  pokus o úspěch nás čeká tuto sobotu 10.3. od 18.00h v hale Krásné Březno,  kde hostíme družstvo ASTRA Praha.
Tento den bude v naší hale házené plný ,, dům". Jsme organizátoři celostátní žákovské ligy starších žaček, přijedou celky: Jiskra Otrokovice, Lázně Kynžvart, Tatran Bohunice, Sokol  Ostrava- Zábřeh a naše mladé  naděje. Hraje se turnajovým způsobem .Začíná se už v 8.00hod. a končí v 16.15h posledním utkáním. Přijďte podpořit své, ale i ostatní  sportující děti !!  Občerstvení po celý den v hale zajištěno.

HK Spartak Ústí n L. - TJ Loko České Budějovice 19:27 (7:12)
Sestava a branky : Sasková J., Holečková N. 1, Stehlíková M. 2, Gajarská K.1, Biňovcová B. 2, Štréblová B., Šumová V. 4, Krbová H., Pejšková K.7, Jelínková V. 1, Plánická V., Vílová R. 1, Šlejtrová M., Koutná P.
Branky ze 7m hodů 4/3 : 2/2, rozhodčí  Pešek P.-  Tvrzová M. , diváci 50
Trenér:  Nebýt našich chyb při zakončování  akcí a  nepřesných  střel na branku , utkání nemuselo být tak jednoznačné jak výsledek ukazuje. Hosté nás přehrály hlavně v rychlém přechodu do útoku po našich ztrátách míče. Ani hra bez brankářky ve 2. poločase nevedla ke zdramatizování utkáni . Hráčky  Č. Budějovic si to pohlídaly a zaslouženě vyhrály. Nám nezbývá nic jiného než trénovat dál a věřit, že úspěch přijde.

_____________________________________________________________________________________________

Tento víkend rozehrály  házenkářky 12. kolo jarní části  2.ligy s těmito výsledky: FK  Hvězda  Cheb :Jindřichův Hradec 14:36,  Č. Budějovice : Astra Praha 28:27, Tachov :Turnov 27:17,  Písek B : Vršovice B 31:28 a Kobylisy B : HK Spartak Ústí n L. 28:17 (13:10)
Sestava a góly: Sasková J., Hošková V., Holečková N., Stehlíková M.1, Gajarská K. 3, Štréblová B. 2, Šůmová V. 2, Krbová H. 1, Macháčková L. 2, Jelínková V. 1, Vílová R. 5.
Branky ze 7m hodů 3/1 : 3/2, vyloučení 1:2, rozhodčí  Halada P. - Sovová M.
Trenér Hanusek R .: Do jarních bojů jsme vstoupily bohužel porážkou. První poločas bojovný a celkem vyrovnaný. Brankářka Sasková nás držela nad vodou. V přestávce do druhého poločasu jsme si v šatně řekli, že se pokusíme  výsledek otočit. To se nám však ale vůbec nepovedlo. Několik technických chyb za sebou a nepřesné zakončení postupného útoku nám vzaly vítr z plachet . Nedařilo se  nám  střelecky a domácí nás trestaly. Budeme se muset smířit s tím, že budeme bojovat o co nejlepší postavení v dolní části tabulky. Věřím, že se hráčky o to poperou. Další kolo odehrajeme v domácí hale 24. 2. 2018  od 18.00hod., kdy hostíme přední celek tabulky Č.Budějovice, kterým máme vracet naší porážku u nich. V této soutěži je všechno možné, míč je kulatý.