Celkem34673
Vaše IP adresa je 54.196.145.24

Přihlásit se

kalendář jmen

Tento víkend rozehrály  házenkářky 12. kolo jarní části  2.ligy s těmito výsledky: FK  Hvězda  Cheb :Jindřichův Hradec 14:36,  Č. Budějovice : Astra Praha 28:27, Tachov :Turnov 27:17,  Písek B : Vršovice B 31:28 a Kobylisy B : HK Spartak Ústí n L. 28:17 (13:10)
Sestava a góly: Sasková J., Hošková V., Holečková N., Stehlíková M.1, Gajarská K. 3, Štréblová B. 2, Šůmová V. 2, Krbová H. 1, Macháčková L. 2, Jelínková V. 1, Vílová R. 5.
Branky ze 7m hodů 3/1 : 3/2, vyloučení 1:2, rozhodčí  Halada P. - Sovová M.
Trenér Hanusek R .: Do jarních bojů jsme vstoupily bohužel porážkou. První poločas bojovný a celkem vyrovnaný. Brankářka Sasková nás držela nad vodou. V přestávce do druhého poločasu jsme si v šatně řekli, že se pokusíme  výsledek otočit. To se nám však ale vůbec nepovedlo. Několik technických chyb za sebou a nepřesné zakončení postupného útoku nám vzaly vítr z plachet . Nedařilo se  nám  střelecky a domácí nás trestaly. Budeme se muset smířit s tím, že budeme bojovat o co nejlepší postavení v dolní části tabulky. Věřím, že se hráčky o to poperou. Další kolo odehrajeme v domácí hale 24. 2. 2018  od 18.00hod., kdy hostíme přední celek tabulky Č.Budějovice, kterým máme vracet naší porážku u nich. V této soutěži je všechno možné, míč je kulatý.

_____________________________________________________________________________________