foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Vítáme Vás

na

stránkách

HK Spartak

Ústí nad labem

Z naší fotogalerie

 

Víkend plný mládežnické házené

V sobotu nejprve odehrály Regionální ligu naše mladší žačky za účasti  družstev SK Bílina, FK Hvězda Cheb,  DHK Baník Most,,A"  a ,,B".

Všechny zúčastněné hráčky si skvěle zasportovaly, kde měly další možnost předvést své  házenkářské umění, kterému se učí ve svých mateřských klubech, bez ohledu na konečný výsledek. My trenéři, máme zase možnost zhlédnout děvčata v ,,akci" a zaměřit se v trénincích na činnosti kde chybují. Z mého pohledu jde neustále o příjem a volbu  přihrávek, střeleckou techniku a celkový  pohyb na hřišti. Tento turnaj hodnotím velmi kladně a všechna  naše děvčata musím pochválit, jak k utkáním  přistupovaly. Hrály velice  kolektivně a bylo  na nich vidět, že se hrou chtějí  bavit. Do svých šancí se dostávaly všechny hráčky a jak se jim vedlo vědí samy. Náš celkový výsledek po tomto turnaji  bylo nadšení, spokojenost a úsměv děvčat a o tom v této kategorii jde!

Sestava: Červeňová K., Čebišová L., Eberlová A., Hačecká R., Jirotová B., Mrvišová B., Pavelková L., Phámová N., Vicherová M., Vorlíčková V., Tomášová A.

 

V neděli brzy ráno  jsme odcestovali  do Německa na mezinárodní turnaj Elbe-Labe liga,  který se konal v  Míšni a  kde jsme odehrály pět utkání. Bilance našich děvčat  je  2 vítězství  a 3 porážky. Cenného vítězství jsme dosáhly v úvodu turnaje  s domácím družstvem Míšně v poměru 11:8 po velmi  bojovném a vydařeném výkonu celého týmu!! Držela nás brankářka a ostatní hráčky se k ní připojily a táhly za jeden provaz, tak jak to v kolektivním sportu má být ! Měli jsme z toho všichni dobrý pocit. Druhé vítězství jsme si nechaly na závěr turnaje s družstvem  Most II v poměru 12: 9, ostatní  utkání už  byly nad síly našich děvčat. Prohry ke sportu patří, abychom se z toho mohly  poučit. Loni na podzim jsme na stejném turnaji prohrály vše. Těší nás, že se hráčky snaží přenášet do hry prvky, které po nich v tréninku vyžadujeme, když se nedaří tak aspoň bojuj!

Domů jsme se vrátily v podvečer unaveni, celkově jsme s naším  vystoupením spokojeni a  za to je děvčata třeba pochválit !!

Sestava: Červeňová K., Eberlová A., Hačecká R., Jirotová B., Jinková T., Mrvišová B., Pavelková L., Phámová N., Protivová A., Vicherová M., Vorlíčková V., Tomášová A.,

 elbe

 

IMG 20190324 122122

 

IMG 20190324 165800

 

IMG 20190324 165624

V ten samý den cestovaly naše starší žačky  do Prahy, kde odehrály další soutěžní kolo Pražského přeboru s bilancí 3 vítězství a 2 porážek. Výsledky: s  Příbramí 32:6,  Sokol Kobylisy 17:5, Sokol Vršovice 23:11,  DHK Most 12:13, HC Háje 10:22.

Sestava: Dokonalová T., Macháčková R., Mrvišová M., Protivová A., Chudinová A., Urbanová S., Šnýdrová T., Schüllerová V., Sůrová L., Kubátová J., Pejšová A.

Další program starších žaček bude v sobotu 30.3. ve sportovní hale Most, kde se zúčastní dalšího kola Elbe-Labe ligy.

 

Program žen

Po reprezentační přestávce se hraje opět 2 liga žen. V sobotu 30.3. od 17 hod ve sportovní hale Krásné Březno hostí naše ženy první celek tabulky TJ Slavoj Tachov.

Přijďte povzbudit naše ženy!

příspěvek: trenér  Hanusek R.