foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Vítáme Vás

na

stránkách

HK Spartak

Ústí nad labem

Z naší fotogalerie

Co přinesl uplynulý víkend?

V sobotu 16. 3. naše ženy zajížděly do Č. Budějovic, aby po senzačním vítězství  s Lázněmi Kynžvart o 11 gólů utržily krutou porážku o 12 branek s celkem z horních pater 2. ligy. Určitě naše házenkářky chtěly víc, bohužel neměly den a porážka 33:21 jistě bolí. O nápravu se můžou  pokusit 30. 3., kdy  přivítáme v naší hale od 17 hod. momentálně první celek tabulky Slavoj Tachov. Bodový  rozdíl  mezi  oběma družstvy je  značný. Přejme si, aby naše hráčky měly den a mile překvapily nejen sebe ale i své fanoušky.  Míč je kulatý.

 

V neděli 17.3. naše starší žačky již v plné sestavě odehrály další kolo Pražského přeboru,ve kterém nenašly přemožitele !

Výsledky:  HK Spartak – Kobylisy  20:13, HK Spartak  - Liberec 13:11, HK  Spartak  -Slávia Praha 24:14,  HK Spartak ÚL - Vršovice 23:12 a  HK Spartak - HC Háje 22:18.

Super děvčata, ať vám to vydrží i do Žákovské ligy!!

 

Nadcházející víkend budou mít nabitý program naše mladší žačky. V sobotu od 9 hod sehrají v naší hale Regionální ligu mladších žákyň.

 

V neděli pak v ranních hodinách odjedou do Německa k dalšímu kolu Elbe - Labe ligy, který hrajeme v Míšni za účasti šesti družstev. Je to pro děvčata další zkušenost pro jejich rozvoj v tomto sportu.příspěvek: trenér mlž Hanusek R.